Výměna zasklení okna | VEKRA
Zasklení má zásadní vliv na vlastnosti oken

Zasklení má zásadní vliv na vlastnosti oken

Výměna zasklení za identické není problém, osazení jiného typu zasklení ale musíme posoudit s ohledem na typ profilu.

Potřebujete vyměnit zasklení za identické?

Pokud se rozbije zasklení v odknech od nás, vyplňte servisní formulář, uveďte číslo smlouvy o dílo a uveďte, o kterou položku ze smlouvy jde. Tyto údaje nám stačí pro objednání nového zasklení, které pak náš technik u vás vymění. Nic nemusíme měřit a tak ušetříte za výjezd technika.

Chtěli byste vylepšit vlastnosti oken nebo dveří novým zasklením?

Chtěli byste ušetřit více tepla, více utlumit venkovní hluk nebo zvýšit bezpečí domova? Potřebovali byste mít někde místo průhledného zasklení ornamentální, které ochrání vaše soukromí? Napište nám prostřednictvím servisního formuláře. Pokud uvedete číslo smlouvy o dílo, vše urychlíte. Snadno totiž zjistíme, zda je technicky možné zasklení vyměnit. Pokud ano, rovnou vám zašleme nabídku na jeho výměnu.

Přesklení oken z důvodů lepší tepelné izolace je možná, ale vždy je dobré zvážit, zda investice přinese kýžený efekt. Starší typy profilů s menší stavební hloubkou nemají tak dobrou izolaci a výsledek nemusí přinést tak vysokou úsporu, kterou očekáváte. První, co je potřeba zjistit je stavební hloubka rámů a křídel. Trojsklo je totiž silnější než dvojsklo a tak ho nelze osadit bezpečně do profilu. Doporučujeme vždy konzultaci s našim odborníkem.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.