Výměna zasklení okna | VEKRA

Rozbilo se vám sklo u oken VEKRA? Vyplňte servisní formulář, uveďte číslo smlouvy o dílo a uveďte, o kterou položku ze smlouvy jde. Na základě těchto údajů objednáme nové identické zasklení, které pak u vás osadíme, nemusíme nic měřit. 

Rádi byste vyměnili zasklení oken, abyste uspořili více tepla, utlumili venkovní hluk nebo si zajistili větší bezpečnost domova? Zjistili jste, že by se vám u některého okna hodilo ornamentální zasklení? Napište nám prostřednictvím servisního formuláře. Pokud uvedete číslo smlouvy o dílo, vše urychlíte. Snadno totiž zjistíme, zda je možné zasklení vyměnit. Pokud ano, zašleme vám nabídku a můžeme pak realizovat výměnu.

Přesklení oken z důvodů lepší tepelné izolace je možná, ale vždy je dobré zvážit, zda investice přinese kýžený efekt. První, co je potřeba zjistit je stavební hloubka rámů a křídel. Trojsklo je silnější než dvojsklo a někdy to tak z bezpečnostních a technických důvodů nemusí jít. Druhým aspektem je to, že starší typy profilu nemají tak dobrou izolaci a výsledek nemusí přinést úsporu, kterou očekáváte. Doporučujeme vždy konzultaci s našim odborníkem.

IMG_0616.jpg

Nezávazně poptejte

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Poradce

Kdo vás bude obsluhovat

Rezervace návštěvy

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.