Dvoukřídlé vchodové dveře | VEKRA
DSC_1881.jpgDvoukřídké vchodové dveře mohou být velmi moderním řešením vstupu do domu. V kombinaci s bočními světlíky či nadsvětlíky vytvoří perfektní vstupní bránu nejeno do bytového ale i rodinného domu. Dvoukřídlé vchodové dveře umíme vyrobit jak v plastovém a dřevěném provedení, tak i v hliníku či dřevohliníku. Pokud je potřeba zajistit větší průchod do domu, jsou dvoukřídlé vchodové dveře velmi vhodným řešením. Své uplatnění často nacházejí jako vchod do bytových domů. Nejčastěji se s dvoukřídlými vchodovými dveřmi setkáme u veřejných prostor škol, obchodů, úřadů a jiných komerčních prostor.

Dvoukřídlé vchodové dveře představují velmi individuální řešení. Podle šířky dveřních křídel je možné je vyrobit v asymetrickém či symetrickém provedení. Dvoukřídlé vchodové dveře je samozřejmě možné kombinovat s bočními světlíky či nadsvětlíky. Tímto způsobem je možné dvoukřídlé vchodové dveře použít jako součást vstupních portálů. Ty se uplatní nejenom u bytových prostor.

Dvoukřídlé vchodové dveře jako součást vstupních portálů najdeme často v bytových či panelových domech, zde spolehlivě zajišťují dostatečně široký průchod do domu. Funkčnost dvoukřídlých dveří zajišťuje vždy celoobvodové kování se standardně tříbodovým zámkem. Jedno křídlo dveří je otevíratelné klikou či klíčem s koulí, druhé křídlo dvoukřídlých vchodových dveří je fixováno zástrčí v dolní a horní části dveří. Po vysunutí zástrči je pak možné zcela otevřít dvoukřídlé vchodové dveře. Rozměry dvoukřídlých vchodových dveří jsou stanoveny individuálně v závislosti na použitém materiálu a profilu a tom, zda jde o symetrické či asymetrické dvoukřídlé dveře. U dřeva či dřevodhliníku to mohou být rozměry značně velké i 2,4 m.

Nezávazně poptejte

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Poradce

Kdo vás bude obsluhovat

Rezervace návštěvy

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.