Dvoukřídlé vchodové dveře | VEKRA
Vstup do domu reprezentuje i chrání

Vstup do domu reprezentuje i chrání

Vyberte si řešení podle svého vkusu i možností.

DSC_1881.jpgDvoukřídlé vchodové dveře nabízejí velmi moderní řešení vstupu do domu. V kombinaci s bočními světlíky či nadsvětlíky vytvoří perfektní vstupní bránu, a to nejen do bytového ale i rodinného domu. Tuto variantu vchodových dveří vyrábíme jak v plastovém a dřevěném provedení, tak i v hliníku či dřevohliníku. Pokud je potřeba zajistit větší prostor pro průchod do domu, jsou dvoukřídlé vchodové dveře velmi vhodným řešením. Proto své uplatnění nacházejí jako hlavní vchod do bytových domů.

Všestranné využití dvoukřídlých dveří

Dvoukřídlé vchodové dveře představují velmi individuální řešení. Podle šířky dveřních křídel je můžeme zhotovit v asymetrickém či symetrickém provedení. Dvoukřídlé vchodové dveře samozřejmě můžete kombinovat s bočními světlíky či nadsvětlíky. Tímto způsobem lze takové dveře použít jako součást vstupních portálů. Ty se uplatní nejen u bytových prostor.

Dvoukřídlé dveře pro komfortní vstupní prostor

Dvoukřídlé vchodové dveře jako součást vstupních portálů najdeme často v bytových či panelových domech. Zde spolehlivě zajišťují dostatečně široký průchod do domu. Funkčnost dvoukřídlých dveří vždy poskytuje celoobvodové kování se standardně tříbodovým zámkem. Jedno křídlo dveří je otevíratelné klikou či klíčem s koulí, druhé křídlo dvoukřídlých dveří je fixováno zástrčí v dolní a horní části dveří. Po vysunutí zástrče je pak možné dveře zcela otevřít.

Variabilní rozměry umožňují řešení na míru

Rozměry těchto dveří jsou stanoveny individuálně v závislosti na použitém materiálu a profilu. Záleží samozřejmě i na tom, zda jde o symetrické či asymetrické dvoukřídlé dveře. Pro plastové dvoukřídlé dveře, dřevohliníkové či dřevěné vchodové dveře mohou být rozměry značně velké, a to až do šířky 2,4 m.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.