Jednokřídlé a dvoukřídlé vchodové dveře | VEKRA
2997dcz.jpgVchodové dveře jsou vstupní branou do objektu, domu či bytu a výrazně ovlivňují vzhled dané budovy. V základním provedení jsou jednokřídlé vchodové dveře, dvoukřídlé vchodové dveře, dovnitř a ven otvíravé dveře vchodové s možností kombinace nadsvětlíků a bočních světlíků.

Ve spodní části je použit hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, který splňuje maximální výšku prahu pro bezbariérové provedení. Speciálním typem je bezprahové provedení, které však má téměř nulovou těsnost vůči vodě a vzduchu – toto řešení je v případě vchodových dveří vedeno jako nestandardní a je možno ho použít pouze po zvážení dopadů nízké těsnosti.

V případě únikových prostor s požadavkem na panikové a únikové dveře je použito speciální kování, které je možno umístit pouze na jednokřídlé dveře. U dvoukřídlého provedení dveří je možno v dřevěném a plastovém provedení panikové či únikové kování umístit pouze na hlavní křídlo dveří, což může být v rozporu s požárními předpisy (toto řešení je vždy nutné konzultovat s projektantem).

V případě dveří z hliníkových profilů je možné panikové a únikové kování umístit na obě křídla dveří. 

Nezávazně poptejte

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Poradce

Kdo vás bude obsluhovat

Rezervace návštěvy

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.