Dřevěná okna

Dřevěná okna přinesou dotek krásy a přírody do vašeho bytu či domu.

Dřevěná okna VEKRA jsou vaší jistotou na celý život:

  • odolné a pevné řešení, které se hodí pro každou stavbu
  • výborná ochrana před chladem, větrem i vlhkostí
  • špičková povrchová úprava VEKRA zajistí velmi snadnou údržbu
  • prodloužená záruka, nadstandardní služby a servis

ZDARMA vám okna zaměříme a připravíme nezávaznou cenovou nabídku, stačí když věnujete pár minut vyplnění poptávky.
VEKRA Natura IV94 - řez dřevěným okenním profilem

Natura 94

MAXIMÁLNÍ ZATEPLENÍ
Prostup tepla oknem Uw
0,70 W/m2K
Stavební hloubka
94 mm
Systém těsnění
středové
 
VEKRA Natura IV78 - řez dřevěným okenním profilem

Natura 78

OPTIMÁLNÍ VÝKON
Prostup tepla oknem Uw
0,76 W/m2K
Stavební hloubka
78 mm
Systém těsnění
středové
 
VEKRA Natura IV68 - řez dřevěným okenním profilem

Natura 68

ZÁKLADNÍ PROFIL
Prostup tepla oknem Uw
1,2 W/m2K
Stavební hloubka
68 mm
Systém těsnění
středové
 
VEKRA Antik - řez dřevěným okenním profilem  - špaletové okno

Špaletová okna ANTIK

PRO VÝJIMEČNÉ SITUACE
Prostup tepla oknem Uw
0,96 W/m2K
Stavební hloubka rám / křídlo
52 / 52
Systém těsnění
2x TPE
 

Kvalita dřevěných oken spočívá v povrchové úpravě

Dřevěná okna (neboli eurookna) to je léty prověřená klasika, která se hodí pro každou novostavbu i rekonstrukci. Moderní dřevěná okna jsou vyráběna z vícevrstvých lepených hranolů, díky kterým mají dřevěná okna výborné tepelně izolační vlastnosti a také perfektní tvarovou stabilitu. Pokud potřebujete spolehlivé řešení velkých prosklených ploch, máte atypické tvary stavebních otvorů, pak jsou dřevěná okna ideálním řešením.

O dřevěná okna se budete muset starat, ale nemusíte se bát, okna VEKRA Vám práci nepřidělají. Kvalita dřevěných oken spočívá v jejich povrchové úpravě. S dřevěnými okny VEKRA je to snadné, stačí dvakrát do roka přetřít lazuru balzámem a je hotovo. Pokud budete potřebovat opravu… Zobrazit více

Dřevěná okna (neboli eurookna) to je léty prověřená klasika, která se hodí pro každou novostavbu i rekonstrukci. Moderní dřevěná okna jsou vyráběna z vícevrstvých lepených hranolů, díky kterým mají dřevěná okna výborné tepelně izolační vlastnosti a také perfektní tvarovou stabilitu. Pokud potřebujete spolehlivé řešení velkých prosklených ploch, máte atypické tvary stavebních otvorů, pak jsou dřevěná okna ideálním řešením.

O dřevěná okna se budete muset starat, ale nemusíte se bát, okna VEKRA Vám práci nepřidělají. Kvalita dřevěných oken spočívá v jejich povrchové úpravě. S dřevěnými okny VEKRA je to snadné, stačí dvakrát do roka přetřít lazuru balzámem a je hotovo. Pokud budete potřebovat opravu či renovaci, stačí se obrátit na náš servis oken, zařídí vše potřebné, a to kdykoliv.

Tradice VEKRA nás zavazuje, postaráme se o Vaše dřevěná okna kdykoliv v budoucnu.

Dřevěná okna vyrábíme v našich závodech ve Velkém Meziříčí a v Zašové na Moravě. Zakládáme si na kvalitě, proto ve výrobě využíváme moderní počítačově řízené stroje.

Perfektní kvalita povrchové úpravy našich dřevěných oken je také zajištěna špičkovou technologií, kde nechybí sušící tunely a hala s automatickým hlídáním vlhkosti.

Zajímá Vás, jak vyrábíme dřevěná okna? Až budete řešit svou poptávku, zeptejte se odborného konzultanta na možnost podívat se, jak dřevěná okna vyrábíme. Rádi se moderními provozy pochlubíme. Dejte nám vědět a přijeďte se podívat.

Poptávka po dřevěných oken je rok od roku větší. Velmi často jsou dřevěná okna zákazníky žádána nejenom do rekonstrukcí, ale také do novostaveb. Velkou výhodou dřevěných oken je jejich tvarová stabilita. Právě u novostaveb se velice často vyskytují moderní architektonické prvky jako jsou velké prosklené plochy, rohová či atypicky tvarovaná okna, zde jsou dřevěná okna tou správnou a prověřenou volbou. Výhodou dřevěných oken je jejich poměrně snadná opravitelnost v případě poškození rámů či křídel. Víte, že dřevěná okna odpuzují prach?

Dřevo jako materiál poskytuje široké možnosti zpracování a stavebním materiálem je prakticky od nepaměti, to platí i pro dřevěná okna. Kdo by neznal klasická dvojdílná špaletová okna i s tímto úskalím si umí moderní dřevěná okna poradit. V případě, že je možné stará dřevěná okna nahradit novými, je volba eurooken tedy moderních dřevěných oken tou správnou volbou.

Dřevěná okna poskytují široké možnosti nejenom z hlediska tvarového, ale VEKRA je vyrábí také v celé řadě barevného tónování a samozřejmě také v barvě podle škály RAL. Barevné tónování dřevěných oken sjednocuje jejich vzhled, protože ne v každém případě se do interiéru hodí zcela přírodní vzhled dřeva.

Značka VEKRA vyrábí dřevěná okna z několika dřevin. Nejžádanější jsou severská borovice a smrk. Velmi vhodné pro výrobu dřevěných oken je tvrdé a odolné dubové dřevo, případně modřín. Vzhledově zajímavá jsou dřevěná okna z tropického meranti v červenohnědé barvě. Dřevěná okna VEKRA jsou vždy vzhledově laděna s ochrannou hliníkovou rámovou i křídlovou okapničkou. Výsledný vzhled je tak vždy perfektní.

Dřevěná okna VEKRA se vyrábí ve výrobním závodě ve Velkém Meziříčí a v Zašové na severu Moravy. Moderní plně automatizovaná výroba dřevěných oken zajišťuje stejnou vysoce kvalitní produkci. Pokud byste měli zájem podívat se do výrobních závodů VEKRA, zeptejte se na nejbližším obchodním zastoupení VEKRA.

Zobrazit méně
 

Praktický rádce

Aby okna a dveře dobře sloužila desítky let, vyplatí se věnovat jejich výběru pár minut navíc. Každý detail je důležitý.
 
 

Poptávka

VEKRA nabízí vysokou kvalitu za férové ceny. Přesvědčte se sami. Zdarma a nezávazně vám připravíme nabídku na míru.
 
jQuery(function($) { $(‚#practical-guide-block a[href*=“poptavka.vekra.cz“]‘).on(‚click‘, function (e) { e.preventDefault(); $this = $(this); ga(‚send‘, ‚event‘, ‚Poptavka‘, ‚box – Poptavka‘, ‚/sortiment/okna-dvere/okna/drevena-okna-eurookna/‘, { ‚transport‘: ‚beacon‘, ‚hitCallback‘: function() { window.location = $this.attr(‚href‘); } }); }); }); var j = jQuery.noConflict(); j(function() { j( „#practical-guide“ ).mouseover(function() { j( „.arrow“ ).addClass(‚active‘); }); j(„#practical-guide“).mouseout(function(){ j( „.arrow“ ).removeClass(‚active‘); }); j( „#inquiry“ ).mouseover(function() { j( „.arrow2“ ).addClass(‚active‘); }); j(„#inquiry“).mouseout(function(){ j( „.arrow2“ ).removeClass(‚active‘); }); });

Naše realizace

 
var $ = jQuery; jQuery(document).ready(function ($) { var slider = $(„#reference-slider“).lightSlider({ item: 5, slideMargin: 10, loop: true, autoWidth: true, pager: false, controls: false, responsive: [ { breakpoint: 800, settings: { item: 3, slideMove: 1, slideMargin: 6, } }, { breakpoint: 480, settings: { item: 2, slideMove: 1 } } ] }); jQuery(„#reference-slider-next“).on(‚click‘, function (e) { e.preventDefault(); slider.goToNextSlide(); }); jQuery(„#reference-slider-prev“).on(‚click‘, function (e) { e.preventDefault(); slider.goToPrevSlide(); }); });