Dřevěná okna

Dřevěná okna přinesou dotek krásy a přírody do vašeho bytu či domu.

Proč jsou dřevěná okna VEKRA tak oblíbená?

  • dřevěná okna VEKRA vyrábíme v našich dvou výrobních závodech ve Velkém Meziřící a Zašové na severu Moravy
  • výroba dřevěných oken VEKRA probíhá jen z té nejkvalitnější dřeviny na trhu, nezpracováváme žádné levné nebo kalamitní dřevo
  • naše unikátní konstrukce dřevěných oken zajišťuje špičkové izolační vlastnosti
  • plně automatizované lakovací linky jsou zárukou stabilní vysoké kvality povrchové úpravy 
  • naše okna vyžadují jen minimální údržbu

Dřevěná okna VEKRA jsou vaší jistotou na celý život:

  • odolné a pevné řešení, které se hodí prakticky pro každou stavbu
  • špičková povrchová úprava VEKRA zajistí velmi snadnou údržbu
  • kvalitní montáž zajistí to, aby vám okna dlouho a dobře sloužila
  • prodloužená záruka, nadstandardní služby a servis

Pokud uvažujete o pořízení nebo již vybíráte nová dřevěná okna, rádi vám pomůžeme cennými radami a zkušenostmi. Základní informace jsme shrnuli do našeho PRAKTICKÉHO RÁDCE, kde najdete jak rady k výběru, tak praktické tipy.

Kvalita dřevěných oken spočívá v povrchové úpravě

Dřevěná okna to je léty prověřená klasika, která se hodí pro každou novostavbu i rekonstrukci.
Moderní dřevěná okna jsou vyráběna z vícevrstvých lepených hranolů, díky kterým mají dřevěná okna výborné tepelně izolační vlastnosti a také perfektní tvarovou stabilitu. Pokud potřebujete spolehlivé řešení velkých prosklených ploch, máte atypické tvary stavebních otvorů, pak jsou dřevěná okna ideálním řešením.

O dřevěná okna se budete muset starat, ale nemusíte se bát, okna VEKRA Vám práci nepřidělají.

Kvalita dřevěných oken
spočívá v jejich povrchové úpravě. S dřevěnými okny VEKRA je to snadné, stačí dvakrát do roka přetřít lazuru balzámem a je hotovo. Pokud budete potřebovat opravu či renovaci, stačí...
Zobrazit více

Dřevěná okna to je léty prověřená klasika, která se hodí pro každou novostavbu i rekonstrukci.
Moderní dřevěná okna jsou vyráběna z vícevrstvých lepených hranolů, díky kterým mají dřevěná okna výborné tepelně izolační vlastnosti a také perfektní tvarovou stabilitu. Pokud potřebujete spolehlivé řešení velkých prosklených ploch, máte atypické tvary stavebních otvorů, pak jsou dřevěná okna ideálním řešením.

O dřevěná okna se budete muset starat, ale nemusíte se bát, okna VEKRA Vám práci nepřidělají.

Kvalita dřevěných oken
spočívá v jejich povrchové úpravě. S dřevěnými okny VEKRA je to snadné, stačí dvakrát do roka přetřít lazuru balzámem a je hotovo. Pokud budete potřebovat opravu či renovaci, stačí se obrátit na náš servis oken, zařídí vše potřebné, a to kdykoliv.

Tradice VEKRA nás zavazuje, postaráme se o Vaše dřevěná okna kdykoliv v budoucnu.

Dřevěná okna vyrábíme v našich vlastních výrobních závodech ve Velkém Meziříčí a v Zašové na Moravě. Zakládáme si na kvalitě, proto ve výrobě využíváme moderní počítačově řízené stroje, plně automatizované a robotické linky pro zpracování povrchové úpravy.

Perfektní kvalita povrchové úpravy našich dřevěných oken je také zajištěna špičkovou technologií, kde nechybí sušící tunely a hala s automatickým hlídáním vlhkosti.

Zajímá Vás, jak vyrábíme dřevěná okna? Až budete řešit svou poptávku, zeptejte se odborného konzultanta na
možnost podívat se, jak dřevěná okna vyrábíme. Rádi se moderními provozy pochlubíme. Dejte nám vědět a přijeďte se podívat.

Poptávka po dřevěných oken je rok od roku větší. Velmi často jsou dřevěná okna zákazníky žádána nejenom do rekonstrukcí, ale také do novostaveb. Velkou výhodou dřevěných oken je jejich tvarová stabilita. Právě u novostaveb se velice často vyskytují moderní architektonické prvky jako jsou velké prosklené plochy, rohová či atypicky tvarovaná okna, zde jsou dřevěná okna tou správnou a prověřenou volbou. Výhodou dřevěných
oken je jejich poměrně snadná opravitelnost v případě poškození rámů či křídel. Víte, že dřevěná okna odpuzují prach?

Dřevo jako materiál poskytuje široké možnosti zpracování a stavebním materiálem je prakticky od nepaměti, to platí i pro dřevěná okna. Kdo by neznal klasická dvojdílná špaletová okna i s tímto úskalím si umí moderní dřevěná okna poradit. V případě, že je možné stará dřevěná okna nahradit novými, je volba eurooken tedy moderních dřevěných oken tou správnou volbou.

Dřevěná okna poskytují široké možnosti nejenom z hlediska tvarového, ale VEKRA je vyrábí také v celé řadě barevného tónování a samozřejmě také v barvě podle škály RAL. Barevné tónování dřevěných oken sjednocuje jejich vzhled, protože ne v každém případě se do interiéru hodí zcela přírodní vzhled dřeva.

Značka VEKRA vyrábí dřevěná okna z několika dřevin. Nejžádanější jsou severská borovice a smrk. Velmi vhodné pro výrobu dřevěných oken je tvrdé a odolné dubové dřevo, případně modřín. Vzhledově zajímavá jsou dřevěná okna z tropického meranti v červenohnědé barvě. Dřevěná okna VEKRA jsou vždy vzhledově laděna s ochrannou hliníkovou rámovou i křídlovou okapničkou. Výsledný vzhled je tak vždy perfektní.

Dřevěná okna VEKRA se vyrábí ve výrobním závodě ve Velkém Meziříčí a v Zašové na severu Moravy. Moderní plně automatizovaná výroba dřevěných oken zajišťuje stejnou vysoce kvalitní produkci. Pokud byste měli zájem podívat se do výrobních závodů VEKRA, zeptejte se na nejbližším obchodním zastoupení VEKRA.


Zobrazit méně

Naše realizace