Plastová okna

Proč jsou plastová okna VEKRA nejžádanější v ČR?

 • mají precizní konstrukci
 • jsou vyrobena ze špičkových materiálů a neobsahují příměsi recyklátu ze starých oken
 • mají poctivou kovovou výztuhu a bytelné kování
 • Okna VEKRA se nekroutí, neprasknou a nejdou snadno vypáčit.

Můžete si být jisti, že plastová okna VEKRA mají:

 • krásný moderní design, který je ozdobou domácnosti
 • kvalitní barvy a dekory, odolné proti zubu času a počasí
 • skvělou tepelnou úsporou, která šetří peněženku v chladných dnech
 • vynikající světelnou propustnost zasklení, které vnáší do domova radost
 • dobré odhlučnění pro klidný odpočinek a spánek
 • bytelné výztuhy, které dodávají oknům zcela mimořádnou životnost a pevnost
 • propracovaným kováním, které znesnadňuje vypáčení a hravě snese tisíce použití

AKTUÁLNĚ – VEKRA v Byznys ČT24:

Kam kráčí okenářský trh? Proč se VEKRA drží svých zásad kvality a důrazu na kompletní dodávku na klíč?
Podívejte se na rozhovor s generálním ředitelem VEKRA Janem Tušlem v hlavním ekonomickém pořadu ČT24  vysílaném 20.2.2020:  ODKAZ ZDE


Česká výroba

Plastová okna VEKRA vznikající ve specializované výrobě v Husinci, kde se snoubí efektivita moderních automatizovaných linek a precizní ruční práce zkušených techniků tam, kde jsou šikovné ruce nezbytné, třeba aby skvěle přiléhalo těsnění v rozích. Díky tomu dodáváme zákazníkům špičková okna za dostupné ceny a s minimální výrobní chybovostí.

Bezproblémová montáž

Víme, že provedení montáže je pro vás velmi důležité. Proto si dlouhodobě zakládáme na jejím hladkém a bezchybném průběhu. Plastová okna VEKRA montují výhradně naše odborně školení technici a montéři, kteří procházejí soustavným tréningem a jejich práci přísně sledujeme a hodnotíme, a to nejen po technické stránce montáže oken. Máme pod kontrolou celý proces dodávky od přípravy, včasného termínu, chování montážníků a úklidu po práci. Proto můžeme ručit kompletně za celé dodané dílo.

Víme, že vyznat se v parametrech plastových oken není snadné

Chápeme také, že s celou stavbou či rekonstrukcí máte dalších starostí nad hlavu. Proto je vám k dispozici tým 200+ expertů na stavbu intenzivně školených na všechny typy projektů a situací. Jsme připravení vám pomoci na 50+ pobočkách včetně 11 velkých značkových showroomů VEKRA, kde vám garantujeme rychlé, odborné a profesionální jednání & široký výběr designů a funkčních řešení.

Chcete si sami hledat informace?

Pokud si rádi nastudujete podrobné informace sami, připravili jsme pro vás nejširšího detailního průvodce okny a jsme k dispozici pro vaše otázky na také na bezplatné telefonní lince a e-mailu, nebo zadejte PSČ a vyhledejte si konkrétního odborného konzultanta ve vašem regionu:

Plastová okna jsou řešením pro každou stavbu

Plastová okna jsou dlouhodobě nejžádanější okna na českém trhu. Oblíbená jsou zejména díky výhodnému poměru cena – kvalita. Ale není to ani zdaleka jediná jejich výhoda. Lidé si je často pořizují i kvůli bezúdržbovosti. Není totiž nutnépečovat o jejich povrchovou úpravu, stačí tedy jejich omytí a
běžná údržba kování, jako u všech moderních oken.

Bílá plastová okna, to je klasika, často ale podceňovaná. Ale třeba šedá plastová okna velmi věrně imitují hliník, a při pohledu na budovu nejsou snadno rozeznatelná. Plastová okna v šedé barvě jsou velmi oblíbená třeba
v sousedním Německu.

Mezi nejpopulárnější barevná plastová okna patří provedení s imitací dřeva. Povrch plastových oken je potažen fólií v...
Zobrazit více

Plastová okna jsou dlouhodobě nejžádanější okna na českém trhu. Oblíbená jsou zejména díky výhodnému poměru cena – kvalita. Ale není to ani zdaleka jediná jejich výhoda. Lidé si je často pořizují i kvůli bezúdržbovosti. Není totiž nutnépečovat o jejich povrchovou úpravu, stačí tedy jejich omytí a
běžná údržba kování, jako u všech moderních oken.

Bílá plastová okna, to je klasika, často ale podceňovaná. Ale třeba šedá plastová okna velmi věrně imitují hliník, a při pohledu na budovu nejsou snadno rozeznatelná. Plastová okna v šedé barvě jsou velmi oblíbená třeba
v sousedním Německu.

Mezi nejpopulárnější barevná plastová okna patří provedení s imitací dřeva. Povrch plastových oken je potažen fólií v dekorech dřeva. Na výběr je celá řada plastových oken v dřevodekoru, mezi nejpopulárnější patří např. povrch „zlatý dub„. Pro novostavby zákazníci stále častěji volí plastová okna v šedých odstínech, které imitují hliníková okna.

V barevných provedeních se ale nemusíte omezovat, pro stylové stavby je možné barvy také kombinovat, tedy použít jinou barevnost okenních rámů a křídel atd. Plastové okno tak může mít jakýkoli vzhled.

PVC okna vyrábí VEKRA výhradně ve specializovaném výrobním závodě v Husinci na jihu Čech. Plastová okna jsou vyráběna v plně automatizovaném provozu na moderních výrobních linkách. V naší nabídce nenajdete žádná okna, která bychom sami nevyroblili. A jaká jsou nejlepší plastová okna? Zcela jistě ta naše. Vstupní profily pro okna z plastu jsou dodávány renomovaným německým výrobcem.

Produkci našich plastových oken opíráme o tradici a dlouhodobě budované jméno naší značky. Proto neděláme kompromisy ohledně kvality našich oken z plastu. Nenajdete u nás žádná „ošizená“ pvc okna. VEKRA vždy drží slovo.

Pokud máte zájem navštívit náš závod na výrobu plastových oken, kontaktujte nejbližší obchodní zastoupení.

Všechna okna z plastu, která VEKRA vyrábí jsou připravována výhradně pro konkrétního zákazníka. Plastová okna vyrobená tzv. „na sklad“ u nás nenajdete. Víme totiž, že i zdánlivě stejná „paneláková okna“ nejsou stejná. Pokud si objednáte PVC na míru přesně pro váš konkrétní dům či byt, zajistíte si, minimální potřebu dozdívat či naopak zvětšovat otvory. To uspoří nejenom náklady na montáž, ale také výrazně zlepší výsledný vzhled z exteriéru i interiéru. VEKRA patří mezi nejžádanější firmy na plastová okna v ČR.

Okna z plastu mají své trvalé místo na trhu v ČR. Mnoho zákazníků, kteří se osobně seznámili s kvalitami plastových oken VEKRA, si je často pořizují i na své chaty či chalupy. Vědí totiž, že kvalitní nejlepší plastová okna VEKRA, to je léty prověřená kvalita a spolehlivost.


Zobrazit méně

Naše realizace